В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1547

Опасно дърво

Начало
08.04.2022
ID:
1547

Друго

Подаден от: Станка Дончева

Място/адрес: бул.Симеоновско шосе 166А, вх.Б, ап.Б1

Описание: Здравейте, Непосредствено до подпорната стена при параклиса "Света Варвара" има саморасло дърво чинар, което създава следните опасности: 1. В момента короната му е оплетена в кабелите на уличното осветление в резултат, на което съществува опасност от протичане на ток при увреждане на покритието; 2. Уличното осветление не изпълнява функциите и не осветява стълбищата и улицата; 3. С нарастването на корените започва повдигане на стълбищата и разрушаване на подпортака стена, Във връзка с това, моля за своевременни мерки за отстраняване на дървото за да се предотвратят очакваното разрушение на подпорвата стена и стълбищата във времето. Като първа стъпка моля да бъде извършено кастрене на короната за да се отстранят клоните вплетени във кабелите и се осигури осветяване на стълбищата и ул


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител