В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1546

Липсваща шахта пред жилище.

Начало
07.04.2022
ID:
1546

Опасна улична дупка

Подаден от: Запрян Димитров

Място/адрес: ул. „Солунска“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, При прибирането си от работа около 19:30ч. забелязах, че шахтата пред вкъщи ул."Солунска"8 е изчезнала.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител