В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1543

Не ефективен паркинг

Начало
07.04.2022
ID:
1543

Предложение

Място/адрес: гр. Асеновград ул."Речна"38

Описание: Здравейте! Пиша Ви по повод ремонта за парко места между блоковото пространство зад бл. СНЕЖАНКА Така ли, един загрижен инжинер за визията на града ,който работи в Общината, не можа да дойде и да разгледа и да обсъди глупавото изпълнение на фирмата изпълнител. 1. Входа на бл.Снежанка е лишен от линейки. 2. Входа на така наречения блок на Гиоложка също е лишен от достъп на линейка. 3.бордюрите ограничаващи парко места са с десет различни нива. Не съответстват с никое друго ниво което е в близост до входа и изхода към паркинга. Вместо да се получи голям широк паркинг за удобство на близо 300жители. Сега се затрупа с бордюри и глупави засечки за парко места които не са ефективни.Моля докато не са приключели обърнете внимание на тези неща. Наистина паркинга в този си вид не е


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202212:12
    Здравейте, уведомяваме Ви, че извършваните строителни дейности в кв. 207, гр. Асеновград се извършват по изготвен проект съобразен с действащите в страната норми за проектиране на паркинг пространства. Нивата на тротоарните пространства и тези на настилката, които са и ще бъдат изградени са съобразени изцяло с посочените в проекта коти с цел правилно отводняване на пространството и недопускане наводняването на избените помещения на блоковете.
  • 08.04.202208:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали