В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1542

Окастряне на дървета

Начало
07.04.2022
ID:
1542

Паднало дърво

Място/адрес: ул. „Оборище“ 90, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Имам няколко сигнала за окастряне на дърветата намиращи се на тротоарното пространство пред адреса ни (Оборище 90), на последният сигнал (1470) ми отговорихте, че дърветата ще бъдат санитарно почистени, но не се споменава дата, бихте ли ми дали конкретен срок?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител