В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1541

Асфалтиране на улица

Начало
06.04.2022
ID:
1541

Пропаднал път

Място/адрес: Асеновград ул.Захари Стоянов 43

Описание: На посочения адрес живеем от 2г и улицата пред къщата ни е под всякаква критика . Моля да бъде включена в графика за Асфалтиране или нанасяне на някаква настилка понеже е недопостимо при тези условия да се живее още повече че е в рамките на централната част на града а не някъде в покрайнините . Моля вземете го под внимание все пак си плащаме данъците !!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202212:25
    Здравейте, уведомяваме Ви, че посочения участък е част от междублоково пространство. Ще бъде извършен огледо на място от специалисти за да се установят необходимите ремонтни дейности. Обектът ще бъде предложен за изпълнение при актуализиране на Инвестиционната програма на община Асеновград и в случай, че бъде прието предложението ще се пристъпи към избор на изпълнител.
  • 07.04.202208:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали