В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1540

Кош за боклук

Начало
06.04.2022
ID:
1540

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград ул.Захари Стоянов 43

Описание: Моля да смените коша за боклук с друг понеже този е без колела и го оставят постоянно пред гаража ми и като се наложи да си пребирам колата няма как да го преместя дори и да искам и да ми пречи !!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител