В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1537

Дупки на пътя Новаконо -Искра

Начало
05.04.2022
ID:
1537

Опасна улична дупка

Подаден от: Христо Хрисов

Място/адрес: Пловдив бл181 Б

Описание: Здравейте,пиша Ви по повод пътя Новаково -Искра ,има една отсечка около 700 метра ,която е дупка да дупка .Моля за да асфалтира- И другият проблем е отбивката за Искра ,няма отбиващи ленти! Завиващите на ляво трябва да спрат движението след себе си да изчакат идващите насреща коли и тогава да завият! Не забравяйте ,че това е пътя за Маказа.През лятото пътя е доста натоварен! Благодаря Ви предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител