В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1536

Непочистен Булевард България 94

Начало
04.04.2022
ID:
1536

Отпадъци/почистване

Подаден от: Румен Ройнов

Място/адрес: Булевард България 94

Описание: Повече от два месеца не се чисти,стигат до кръговото на Тихия Кът и до там..


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител