В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1534

Отглеждане на животни

Начало
02.04.2022
ID:
1534

Друго

Място/адрес: Ул,Патриарх Евтимий 67

Описание: Моля да бъде проверен следния сигнал от сем. Христо и Михаела Янкови,ул.Патриарх Евтимий 67. Зад задната ограда на къщата ни се отглеждат върху чужд имот незаконно кокошки,птици,кучета и незнайно още какви животни; Изхвърлят се строителни отпадъци Извършва се незаконна сеч Горепосочените факти предизвикват нарушение на обществения ред,вредни са в санитарно хигиенно отношение и са недопустими в градски условия.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.04.202215:12
    Уважаемо Семейство Янкови, уведомяваме Ви, че се извърши проверка за отглеждането на животни за лични нужди в рамките на гр. Асеновград. На г-н Белев е съставено предписание за премахване на животните до 02.05.2022 г. При неизпълнение ще бъдат предприети мерки по налагане на санкции.
  • 03.04.202221:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали