В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1530

Работещи през деня осветление

Начало
31.03.2022
ID:
1530

Неработещо улично осветление

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Градски парк

Описание: В градинката край реката, по моста, по околните улици работи осветлението в светлата част на денонощието.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител