В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1529

Окастряне на дървета

Начало
31.03.2022
ID:
1529

Въпрос

Подаден от: Марияна

Място/адрес: ул. „Лозница“ 5, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Зад блок 108, вход В има две дървета /орех и липа/, които са с много дълги клони и големи корони. При по ветровито време, тези клони се удрят в прозорците и мазилката на блока и има опасност да счупят прозорци и да разрушат мазилката. Пречат за навлизане на светлина към апартаментите на първи и втори етаж. Моля за вашето съдействие, дърветата да бъдат окастрени . Бихте ли взели някакви мерки? Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител