В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1528

Жалба срещу незаконно строителство

Начало
29.03.2022
ID:
1528

Незаконно строителство

Място/адрес: Град Асеновград,ул.Патриарх Евтимий 67

Описание: Моля да бъде извършена проверка на незаконни постройки,намиращи се зад задната ограда на нашия имот,наподобяващи бунгала и навеси,единия от които е залепен за страничната ни ограда. Постройките са в състояние,в което създават предпоставки за живота и здравето на гражданите,тъй като са застрашени от самосрутване,създават услови за възникване на пожар,вредни са в санитарни-хигиенно отношение и не на последно място са на територията на чужд имот.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.05.202210:11
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършена проверка и е направено предписание за премахване на боклуците и незаконните постройки в срок от 30 дни, считано от днес 5 май. При неспазване на предписанието в указания срок ще бъде сътавен акт.
  • 31.03.202200:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали