В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1527

Тротоар в квартал "Запад"

Начало
26.03.2022
ID:
1527

Въпрос

Подаден от: Иван Попов

Място/адрес: ул. „Лозница“ 5А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: След благоустройството на квартал "Запад", тротоара до блок 108 остана не възстановен след изопа за капковото напояване! Въпроса ми е ще бъде ли оправен тротоара?


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 08.04.202215:18
    Уважаеми господин Попов, уведомяваме Ви, че посоченият участък не попада в рамките на зоната за благоустрояване, по цитирания от Вас проект. Предвидено е същият да се възстанови като част от текущите ремонти на уличната мрежа в гр. Асеновград.
  • 28.03.202214:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали