В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №152

НАРУШЕНИЕ

Начало
22.04.2020
ID:
152

Друго

Място/адрес: ул "Васил Левски " срещу джамията и зад черквата "Св.Атанас"

Описание: неправилно паркиране в зелени площи.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 08.05.202012:19
    Уважаема г-жо Гоцева, във връзка със сигнала за неправилно паркиране в зелени площи на булевард "Васил Левски" - срещу джамията - беше направена проверка от инспектори от Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" на 27.04.20 г. При направената проверка не се установи наличието на паркирани автомобили. При регулярни инспекции на същото място беше констатирано неправилно паркиране и съставен фиш на автомобил, марка "Фолксваген", модел "Пасат", цвят бял, с рег. №РВ8244ВТ.
  • 22.04.202016:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали