В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1519

Реагирайте преди да пострада някой

Начало
25.03.2022
ID:
1519

Опасна улична дупка

Подаден от: Красимир

Място/адрес: Ул. Козановски шосе Старите мюсюлмански гробища

Описание: Опасна шахта


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител