В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1518

НЕЗАКОНЕН СТОЕЖ - НАВЛИЗАНЕ В ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ

Начало
24.03.2022
ID:
1518

Незаконно строителство

Подаден от: костадин костадинов

Място/адрес: Улица Кресна 3

Описание: Здравейте , Моля за обратна връзка по затворен сигнал 826 от 18.05.2021г .Моля за информация по възможност в писмен вид относно констатацията и проверката от експерти, както и моля за преразглеждане на случая отново с цел премахване на незаконното навлизане в имота ми .По предходния сигнал не съм уведомен след предприетите стъпки от Ваша страна какво е становището Ви .Очаквам да посочите контактно лице към което мога да се обърна при възникнали въпроси от моя страна - телефон за връзка с Вас!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител