В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1515

Присвояване на обществено място

Начало
24.03.2022
ID:
1515

Друго

Място/адрес: Генерал Колев 6

Описание: Присвояване на обществено място. Собственикът на колата не позволява на домуващите в района да си паркират колите. Колата стои на това място от два месеца и не помръдва. Района е много населен, моля обърнете внимание, че колата НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА и е оставена да заема обществено място, което трябва да може да се използва от другите граждани СЪЩО!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител