В процес 50 Приключени 1719

Сигнал №1512

След ремонта в кв.Запад

Начало
22.03.2022
ID:
1512

Друго

Място/адрес: Асеновград кв.Запад

Описание: В кв.Запад до бл.105 проблема не е отстранен. Няколко пъти сме продавали сигнал във ВИК Асеновград и ВИК Пловдив.След посещение на екип от ВИК на мястото и разкопаване констатираха че проблема не е от водопреносната мрежа а е в следствие на покачване на подпочвени води. Моля да бъдат предприети мерки,водата тече и подкопава основите на блок 105


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202216:42
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е необходимо да предприемете действия всички собственици по закона на етажна собственост за изграждане на дренажна система за улавяне на подпочвени води. Следва да се изготвят необходимите геоложки и хидрогеоложки проучвания и да изготвите проект за изграждане на дренажна система за отводняване на зоната около основите на блока.
  • 22.03.202211:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали