В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1511

Счупена детска люлка

Начало
21.03.2022
ID:
1511

Опасна детска площадка

Подаден от: Катя Димитрова

Място/адрес: Парка на Цар Освободител

Описание: Счупена детска люлка


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител