В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1510

Множество улични дупки на ул."Княгиня Евдокия" от №1 до №15.

Начало
21.03.2022
ID:
1510

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 11, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! На ул."Княгиня Евдокия" от №1 до №15, в разстояние от около 60-70 метра са се отворили множество улични дупки с доста голям размер! Изпращам Ви само четири от тях, защото не мога да приложа повече снимки за един сигнал. Дупките в този участък са поне 10. Моля при извървшване на ремонтни дейности по уличните платна, да бъдат запълнени с цел безопастност на движението и осуетяване разширяването на обема им. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител