В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №151

Счупена улична ламп

Начало
21.04.2020
ID:
151

Неработещо улично осветление

Подаден от: Александър Пантев

Място/адрес: Ул.Рожен 4

Описание: Здравейте, Вече повече от месец уличната лампа на ул.Рожен 4 е счупена и не работи.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител