В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1509

Незаконна бариера

Начало
20.03.2022
ID:
1509

Друго

Подаден от: Виктория Земярска

Място/адрес: Велико Търново 25

Описание: Здравейте, отново! Относно бариерата на Велико Търново 25, която все още не премахната. Пресен случей от днес 20.03.22г ,малко след 17 и 30 ч. Граждани на общината имат неблагоразумието да се разходят с малкото си дете сред природата (незнаещи за пълният абсурд който си позволят две частни лица) и решават да паркират след издигната незаконна бариера, непремахната след многобройните ми сигнали ? Резултата - спускана не бариерата незабавно в пресъствието на свидетели! Невъзможност за напускане на общинският имот от семейството - НЕ И СЛЕД МОЛБИ КЪМ ВЪПРОСНИТЕ ГАЗИТЕЛИ НА ЗАКОНА! Възможно ли е след многократно подавани сигнали от мен, Виктория Земярска все още да се позволяват подомни всоеволия и газене на законна! Следващият сигнал който ще подам ще бъде насочен към Минист. На Рег. Р-е


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител