В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №1507

Замърсени тревна площи

Начало
19.03.2022
ID:
1507

Отпадъци/почистване

Подаден от: Златка Костадинова

Място/адрес: ул. „Христо Ботев“ №1, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Уважаеми администрация, моля почистете тревните площи на адрес: Асеновград, ул. Христо Ботев 1. Всеки миновач си изхвърля боклуците в тревните площи и така са се превтрнали в малко сметище. Срамота е, в центъра на града, да имаме градинка в такова състояние. Надявам се след като се почисти от боклуци и изсъхнали храсти, градинката да стане привртлива. А ако изхвърлите и колите, които паркират в тревата всичко ще е перфектно.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител