В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1506

пребоядисване на пежеходни пътеки

Начало
17.03.2022
ID:
1506

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Таня Витанова

Място/адрес: ул. „Бузлуджа“ 1, 4231 Баделема, Асеновград, България

Описание: Здравейте, с писмо от 07.02.2020 г ме информирате, че пъшеходните пътеки по опренсяванена маркировката на територията на гр. Асеновград ще се извърши след сключване на догоовр с фирма - изпълнител за хоризонтална маркировак. По - специалното моето питане, касаеше маркировакта на бул. Цар Иван Асен II около хранителен магазин БББ. ДО ТОЗИ МОМЕНТ ТАКОВА ОПРЕСНЯВАНЕ НЯМА НА ТАЗИ ТЕРИТОРИЯ, А МИНАХА ВЕЧЕ 2 ГОДНИ, видно от приложеното от мен писмо. В тази връзка, какво сте предприели и докога ще чакаме да сключите договор с фирма - изпълнител. Таня Витанова


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител