В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1505

Недовършен ремонт в кв.Запад

Начало
16.03.2022
ID:
1505

Друго

Подаден от: Галя Димитрова

Място/адрес: Кв.Запад ул.Стоян Джансъзов 5 бл.105

Описание: Недовършен ремонт зад блок.105 вх.В. Извира вода и улицата зад блока пропада.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 21.03.202209:01
    Здравейте, уведомяваме Ви, че съгласно изпълнения ремонт в зоната няма прекарани ВиК съоръжения на община Асеновград. Сигналът е изпратен по компетентност на "ВиК" ЕООД гр. Пловдив
  • 16.03.202213:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали