В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1503

Нова кучешка площадка зад лятно кино

Начало
16.03.2022
ID:
1503

Въпрос

Място/адрес: ул. „Хан Аспарух“ 13, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Пише ви една майка силно притеснена за безопасността на 11м. си дъщеря! Когато избирахте мястото за тази прословута кучешка площадка с анкета, някой замисли ли се, за безопасността на бебетата и децата играещи в единствения хубав и поддържан детски парк, в който искате да изградите съоръжението? Добре знаете колко наболял е въпроса с охапани деца от домашни и улични кучета в града. Трябва ли да стане фатална трагедия с убито дете, за да осъзнаете, че трябва да се вземат мерки, да се отделят възможно най-далече кучета от деца. Малките деца не осъзнават опасността и е крайно безотговорно да бъде допуснато кучетата да са в непосредствена близост до тях! Моля да бъде преосмислено това решение, преди да стане непоправимото!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 11.04.202208:36
    Относно предложението Ви и опасението, което изпитвате във връзка с изграждане на кучешки парк зад „Лятно кино“ Ви уведомяваме, че ще преразгледаме набелязаните места за изграждане на парка, като изберем най-подходящото и безопасно за всички граждани на града.
  • 16.03.202209:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали