В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1502

Безотговорно отглеждане на куче

Начало
15.03.2022
ID:
1502

Друго

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Срещу Кауфланд и магазина за строителни материали

Описание: Това куче е вързано и оставено без купи за храна и вода. Намира се срещу Кауфланд и магазина за строителни материали. Това безотговорно отглеждане. Сигурно не е регистрирано. Надявам се да вземете необходимите мерки и такива безотговорни стопани да бъдат солено санкционирани.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 18.03.202212:03
    Във връзка с подаден сигнал ще бъде извършена проверка относно собствеността на имота, животното, дали същото притежава ветеринарномедицински паспорт, регистрация в Община Асеновград и начина на отглеждането му. При констатиране на нарушения ще се наложат административни санкции.
  • 16.03.202208:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали