В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1499

дървета на неподходящи места

Начало
15.03.2022
ID:
1499

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Таня Витанова

Място/адрес: ул. „Сливница“ 35, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля, да ми посочите как да премина с детскта количка от тези места


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.03.202212:01
    Уважаема госпожо Витанова, относно подадения от Вас сигнал и приложения снимков материал се вижда 1 брой дърво „чинар“ пред „Конската чешма“. Дървото е многогодишно, повдигнало е тротоарните плочки, но може да се премине с детска количка. При подмяна на тротоарната настилка ще се предприемат мерки по осигуряване на по - голямо пространство за преминаващи майки с деца и хора с увреждания.
  • 15.03.202216:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали