В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1498

Зелените площи в ул." Крайбрежна " / супер център/

Начало
15.03.2022
ID:
1498

Предложение

Подаден от: соня мазнева

Място/адрес: пл."академик Николай Хайтов " 6

Описание: Здравейте! Искам ОТНОВО да насоча вниманието ви,относно проблем,който от години стои нерешен и който влияе зле на облика на града ни,както и не говори добре за работата на общинските служители,чийто ресор е. Зелените площи на ул." Крайбрежна"са изключително занемарени във всяко едно отношение. Растителността -никаква/саморасляци и тук ,там по някое останало растение от момента на засяване на площа и някаква получитава поливна система/ако може ваобще да се нарече така/. Изключително занемарените зелени площи не само загрозяват града ни,но в този си вид те са се превърнали в местообитание на бездомните животни.Моля,обърнете внимание на проблема нека макар и малка част от града ни има европейския облик, който заслужава! П.С. Пролет време за засаждане!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител