В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1496

Опасни кучета ж.к Запад до бл.102 и околко него

Начало
14.03.2022
ID:
1496

Друго

Подаден от: Васил Василв

Място/адрес: Стоян Джансъзов 11-9-10-8

Описание: От тези кучета имаме ухапани деца вече, децата са в стрес, трябва дете ли да загние за да се вземат мерки ли? Въпреки подадените многократни жалби и сигнали, от общината и институциите никакви действия. От доста години имаме проблеми с кучетата из квартала, много ухапани деца има но никой не подава сигнали защото институциите не работят. Ние трябва да се гирижим за нашите деца. Собстевинице вобще не ги е грижа за кучетата. МОЛИМ ВСИЧКИ КОМПЕТЕНТНИ ИНСТИТУЦИИ ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА ДО КРАЙ(а не само да гледат и да си ходят, безотговорна работа и решения не искаме)! До кога ще имаме ухапани деца от кучета, трябва децата ни да загинат ли, тогава ли ще предприемите мерки?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.03.202211:55
    Уважаеми господин Василев, уведомяваме Ви, че на 22.03.2022 г. ще се извърши улов на безстопанствени кучета съвместно с екип на „Зооветеринарен комплекс – Пловдив и служители на Община Асеновград. Адресът описан в сигнала Ви ще бъде посетен и агресивните кучета уловени. Община Асеновград съвместно с РУ –Асеновград стартира извършване на проверки, на собственици на домашни кучета относно установяване правилното извеждане на животните и предприемат ли се всички необходими мерки за обезопасяване агресията на кучетата, в случай, че има такава, към граждани. Проверките ще се извършват след 17:00 часа.
  • 15.03.202208:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали