В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1495

Бездомните кучета

Начало
14.03.2022
ID:
1495

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Чакърова

Място/адрес: Автогара - Гара

Описание: Здравейте! За пореден път подавам сигнал за безстопанствени кучета в района на автогарата и гарата. Тази сутрин бяха поне пет. Детето ми пътува всяка сутрин с влака в 6.30 часа до Пловдив и всяка сутрин тръгва със страх за гарата заради кучетата. Не е нормално в 21 век градът да е пълен с кучета! Какво стана с предизборно обещания приют? До кога кучетата ще са по-ценни от децата ни?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.03.202211:51
    На 22.03.2022 г. ще се извърши улов на безстопанствени кучета съвместно с екип на „Зооветеринарен комплекс – Пловдив и служители на Община Асеновград. Адресът описан в сигнала Ви ще бъде посетен и агресивните, както и некастрирани кучета ще бъдат уловени.
  • 14.03.202208:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали