В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1494

ВиК

Начало
13.03.2022
ID:
1494

Теч на вода

Подаден от: Емилия Карагеоргиева

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте, На улица Пирин 34, Асеновград има теч на вода. Между плочките излиза вода (вероятно има спукана тръба). Надявам се на бърза и адекватна реакция! Поздрави!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител