В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1493

Лаещо куче

Начало
13.03.2022
ID:
1493

Безстопанствени кучета

Място/адрес: ул. „Книжна фабрика“ 20, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Денонощно лаещо куче от поне 2 години насам . Отглеждано в нехуманни условия в двора на кооперация намираща се до рок бар "Ози" бивше заведение "Акрополис" .


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 18.03.202211:49
    Във връзка с подаден сигнал ще бъде извършена проверка и предприети всички необходими действия съгласно компетенциите на общинска администрация. Проверката ще бъде извършена на 18.03.2022 г.
  • 14.03.202208:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали