В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1492

Сигнал

Начало
11.03.2022
ID:
1492

Друго

Подаден от: Стефан Шенков

Място/адрес: Атанас Свещаров 21

Описание: На 01.03.22г. по ел. поща изпратих сигнал до Общината с вх. №94С125/01.03.22. Учуди ме факта, че същия е препратен в отдел Екология, а сигналът касаеше най-обикновена кражба на общинска собственост. Минаха десет дни от сигнала, но все още не съм информиран дали са взети някакви мерки по случая. Хубав ден !!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.04.202208:40
    Във връзка с Ваш сигнал, подаден на 11.03.2022г. Ви уведомяваме, че се извърши проверка на място от служители на отдел „Екология и ОС“ при Община Асеновград, съвместно с представител на РУ- Асеновград. От направената проверка се констатира, че в частен имот, находящ се на ул. “Атанас Свещаров“ № 21 собственост на г-жа Гинка Стефанова Шенкова има определен брой павета, които по думите на очевидеца г-н Шенков съвпадат с липсващите павета около чешмата в парк Цар Освободител. На г-жа Шенкова е съставен акт за установяване на административно нарушение.
  • 11.03.202212:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали