В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1491

Улично осветление

Начало
10.03.2022
ID:
1491

Неработещо улично осветление

Място/адрес: бул България

Описание: Здравейте, подавам трети по ред сигнал за месеца, поради неработещо улично осветление на бул "България" преди и след бензиностанция Шел, което е предпоставка за пътни инциденти. Първият сигнал е № 1459 Вторият сигнал е № 1482


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител