В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1490

Запитване към сигнал 1487

Начало
10.03.2022
ID:
1490

Друго

Подаден от: Мария Семерджиева

Място/адрес: Клокотница 39

Описание: Здравейте, вчера подадох сигнал към Вас (ноемр 1487). Днес получих email за промяна на статуса на сигнала. Но при натискане на линка ми излиза грешка 404. И сигнал с този не може да бъде намерен на сайта Ви. Направих запитване по тази лична тема тук , след като не получих удовлетворяващ ме отговор на място в Общината. Ще се радвам на повече инфомация от ваша страна. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.03.202216:05
    Уважаема госпожо Семерджиева, информация от такъв тип не може да получите през онлайн портала за сигнали на община Асеновград. Необходимо е да посетите информационния център в община Асеновград, с работно време от 08:00ч. до 17:00 ч., стая 201 с документ за самоличност и заявление ,ако имота е на ваше име и ще Ви бъде предоставена исканата справка.
  • 10.03.202216:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали