В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №149

Контейнери

Начало
18.04.2020
ID:
149

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Росица 28

Описание: Алоо,общината колко пъти трябва да подам сигнал за да обърнете внимание. Тук пред нас стана бунище за отпадъци. Изсипват се пълни каруци с боклук. Моля контейнерите да бъдат премахнати от къщата мии


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.05.202019:26
    Здравейте! Във връзка с Ваши сигнали, публикувани на 12.04.20 г. и на 18.04.20 г., беше извършена съвместна проверка от служители на отдел „ЕОС“ при община Асеновград и фирма „КМД“, от която се констатира, че около разположените съдове за битови отпадъци на улица „Росица“ има разпилени отпадъци. Община Асеновград ежедневно /без почивните дни/ предприема действия по почистването на нерегламентираните замърсявания на посоченото от Вас място. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 270 или към технически ръководител на обслужващата фирма на телефон 088 45 70 144.
  • 21.04.202011:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали