В процес 47 Приключени 1827

Сигнал №1485

Блъскане на животни

Начало
07.03.2022
ID:
1485

Друго

Подаден от: Виктория Земярска

Място/адрес: Асеновград , Христо Ботев

Описание: Здравейте, нормално ли е под сред бял ден да бъдат блъскани животни не един път, а два пъти? Нормално ли е в европейска държава следователно в европейски град да няма поставени камери на възлови кръстовища свързващи два областни града? Нормално ли е касиери на финансови институции да се опитват да спасят животно, прегазено 2 пъти, а служите ли те на мвр, който се намират на 200 м разстояние да не се намесят? Действието се разиграва днес в 10 и 30, пред конската чешма, ул. Хр. Ботев През кучето е минато не 1, а 2 - пъти, вторият умишлено? Действията който общината ще предприеме какви са? Днес едно куче, утре майка с дете? Камери кога, носене на отговорност кога?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.03.202216:01
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на възлови кръстовища в община Асеновград има монтирани камери. На цитираното кръстовище има монтирани две камери, които обховащат изцяло зоната на кръстовищего, същите изпращат сигнала до центъра за видеонаблюдение в РУ - Асеновград. По станалите въпроси касаещи служители на МВР, сигнала Ви е препратен по компетентност към РУ- Асеновград.
  • 08.03.202208:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали