В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1483

Опасно за населението

Начало
03.03.2022
ID:
1483

Безстопанствени кучета

Подаден от: Виолета Василева

Място/адрес: Кв.Зъбчето,ул.Садовска,ул.Полковник Дрангов

Описание: От около месец в района се появиха нови безстопанствени кучета.Около десетина на брой.Кучетата се събират на глутници и на моменти стават агресивни.Моля,да се вземат мерки за да не пострада някой.Призовавам службите да обърнат внимание на проблема навреме,докато не е пострадал някой.Жителите на района се страхуват да излизат и да се прибират в домовете си.В допълнение на това и лампата на кръстовището на ул.Садовска и ул.Полковник Дрангов не работи.Тъмно е като в рог.Не се вижда къде стъпваш в тъмното.Може да настъпеш някое куче-налягали са по тротоари и на пътното платно.Общественоста очаква мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.03.202215:43
    Уважаема госпожо Василева, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на Община Асеновград. При следващ улов мястото, посочено в сигнала Ви ще бъде обходено за агресивни кучета. При доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют /ЗООВК- Пловдив/ и не се връщат на местата, на които са заловени.
  • 04.03.202208:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали