В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1481

Опасност на ул. Места

Начало
02.03.2022
ID:
1481

Паднало дърво

Подаден от: Гражданин

Място/адрес: ул. „Места“ 4, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Пречупен клон на дърво, висящ върху кабели от ел.мрежа, застрасаващ живота на граждани и имущество, както и вероятност за прекъсване на токозахранването. Необходимо е навременна реакция без отлагане.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител