В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №148

Глутница кучета

Начало
18.04.2020
ID:
148

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Гр. Асеновград. ул '' Кочо Честименски,,

Описание: Около фирма Бис 98 има глутница големи кучета които лаят цяла нощ. Моля вземете мерки


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.05.202019:32
    Уважаеми г-н Филипов, уведомяваме Ви, че при получен сигнал за безстопанствено животно, същият се записва и при следваща акция се предоставя на екипите за улов на безстопанствени кучета. Съгласно чл.47, ал.1 и ал.3 от ЗЗЖ, след залавянето им, кучетата се обезпаразитяват, кастрират и ваксинират срещу бяс, маркират се с ушна марка и се връщат по местата, откъдето са заловени. Поради епидемиологичната обстановка в момента уловът на кучета на територията на община Асеновград се отлага за неопределено време. При следващ улов, сигналът Ви ще бъде предаден.
  • 21.04.202011:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали