В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1478

Вик авария

Начало
28.02.2022
ID:
1478

Теч на вода

Подаден от: Емилия Карагеоргиева

Място/адрес: ул. Илинден 46, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Добър вечер! Подала съм 2 сигнала за В и К авария още петък. Днес все още реакция от тях НЯМА! Улицата е "Илинден" 48 - Асеновград. ☹️ Не знам дали е възможна Вашата намеса. Тази вода НИЕ я плащаме. Да не говорим за разхищението на този природен ресурс...


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител