В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1477

Анулирам сигнал номер №1476

Начало
28.02.2022
ID:
1477

Друго

Място/адрес: Княз Александър Батенберг 78

Описание: Здравейте! Анулирам сигнал номер №1476,понеже се оказа,че лампата работи просто светна по-късно от обикновено,когато вече другите лампи на улицата светеха. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител