В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1473

Паркиране в центъра на града

Начало
26.02.2022
ID:
1473

Друго

Подаден от: Вяра

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 2А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Живея в центъра на града,ул.Трети март .След 16:30ч пред дома ми се е превърнало в паркинг.Молбата ми е да се прекрати достъпа на коли към центъра на града,които паркират буквално пред вратите на живущите там-Това го няма никъде,да паркират на самия център за да отскочат да си платят сметките,да пият кафе или просто да се разходят.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.03.202214:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че при извършваните ежедневни проверки за неправилно паркиране в централна градска част санкционираме нарушителите по ул. "Трети март". След 17,00 ч. следва да сигнализирате за нарушения на тел.112.
  • 28.02.202208:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали