В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1472

Обществена заплаха

Начало
26.02.2022
ID:
1472

Безстопанствени кучета

Подаден от: Илия Петров

Място/адрес: Район около автогарата и,, Асенова крепост,,

Описание: Безтопанствени кучета, озлобени и агресивни се нахвърлят на минувачи и деца, които тренират карате в залата на Асенова крепост! Кучетата са големи и нахъсани, особено вечер и рано сутрин! Въпрос на време е някой да пострада! Нека да се изпревари евентуална предстояща злополука и да се вземат необходимите мерки, знаете, че после всички ще съжаляваме!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 28.02.202216:37
    Уважаеми господин Петров, Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомяваме, че сигнала е записан и ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на Община Асеновград. При следващ улов мястото, посочено в сигнала Ви ще бъде обходено за агресивни кучета. При доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют /ОП Пловдив/ и не се връщат на местата, на които са заловени.
  • 28.02.202208:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали