В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1470

Окастряне на дърво

Начало
25.02.2022
ID:
1470

Паднало дърво

Място/адрес: ул. „Оборище“ 90, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, бях подал сигнал за окастряне не опасно виснали клони през Юли 2021 (СИГНАЛ №970), и ми беше отговорено, че дървото ще бъде окастрено през есения сезон, което не се случи. Днес са окастрени дърветата срещу адреса, но от екипа по окастряне ни казаха, че ние не сме в списъка за окастряне на дървета. Може ли да ни добавете незабавно, за да бъдат окастрени дърветата пред нашия адрес, защото това се протака доста дълго време, а клоните са обрасли неконтролируемо.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.03.202216:31
    Уважаема госпожо Богунова, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 25.02.2022г. се извърши проверка на място от служители на отдел „ЕОС“, от която се установи, че дърветата, разположени върху общински тротоар на ул.“Оборище“№ 90 на този етап имат нужда от санитарно почистване. Ще бъде възложено на фирма, с която Община Асеновград има сключен договор.
  • 28.02.202208:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали