В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1468

Папка " В процес"

Начало
21.02.2022
ID:
1468

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Хаджиев

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 28, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: 15.01.2022 изпратих сигнал 1385. И днес, както всеки ден виждам че си стои в папката „В процес” и отлежава. Името е много точно - ПРОЦЕСА продължава: - Дупката триизмерно прогресира; Пукнатините по къщата също; - Основите на камбанарията на църквата „Св. Василий Велики” прогресиращо се ронят. Не че съм имал някакви илюзии: току ще видя – ХА! ДУПКАТА Я НЯМА и ШАХТАТА на ул. 6ти Януари” Е ОПРАВЕНА и ПОТОКА КОЛИ по улицата е намалял. Убеждавам се, че в тази държава, в списъка на вечните неща, са и неспазването на знаците, дупките по улиците и пътищата, както и данъците, които чинно си плащаме. След 3 седмици пускам жалба до кмета, после остават телевизиите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител