В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1465

Подръжка на паркове, тротоари , парапети и осветление

Начало
20.02.2022
ID:
1465

Въпрос

Подаден от: Павлин Коцев

Място/адрес: ул. Княгиня Евдокия, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте, искам да попитам защо моста до спортната зала и улицата изглеждат в това състояние! Без работещо осветление, с треви и бурени, ръждясали. Защо част от парапетите и пространството покрай реката изглеждат като в моето детство от 80-те година на миналия век по времето на разпада на развития социализъм! Защо няма парапет към реката в крайния участък на улица Асенова крепост! Защо оградата на градинката на "Зъбчето" е като за кравеферма, а не за градски парк! Защо града заприличва на гето или провинционален турски град, а не на европеиски град с 45000 жители. Защо ли? Павлин. 20.02.2022г.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.03.202216:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е разработен проект за укрепване и разширение на моста до спортната зала. Община Асеновград е предвидила средства за ремонт на спортната зала. Също така община Асеновград е предвидила изграждане на парапет в парк Голяма алея (т.нар. лятно кино) покрай реката.
  • 21.02.202208:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали