В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1464

Продължение на сигнал 1452

Начало
19.02.2022
ID:
1464

Друго

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: Ул. Клокотница 8

Описание: Получих отговора ви, че сигнал 1452 е решен. Днес 19.02.2022г. на ъгъла на ул.”Клокотница”8 и ул.”Ивайло” отново имаше 2 автомобила без рег.номера и с табелки за продан. Какви мерки взима общината в този случай? Разбираемо е, че не можете да следите постоянно,но нарастващи глоби при всяко следващо нарушение, биха решили проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.02.202209:40
    Уважаема госпожо Семерджиева, сигнал с № 1452 не касае автомобили за продажба паркирани на тротоар, този сигнал е описан в такъв с № 1458, на който все още не сме изпратили отговор. Сигнал с № 1452 касае улично осветление.
  • 21.02.202208:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали