В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1463

Неработещо улично осветление

Начало
18.02.2022
ID:
1463

Неработещо улично осветление

Подаден от: Александър Стайков

Място/адрес: ул. „Матей Преображенски“ 15, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Не работят двете лампи около колперацията На улица Матей Преображенски 2


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител